obudowy
Obudowa Epoch XL Black Solid
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Maksymalna ilość wentylatorów: 7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
380,21 zł / szt
467,66 zł brutto
Obudowa Epoch XL Black Solid
Epoch XL oferuje dopracowany design i wydajny przepływ powietrza w przestronnym formacie. Wyposażona w trzy wentylatory Momentum 14, siatkową wentylację oraz obsługę płyt głównych z odwróconym złączem, zapewnia zaawansowane chłodzenie i wszechstronną kompatybilność.
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 620 x 640 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 425 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 176 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył), 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm (góra) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 290 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Panel boczny | Stal |
| Wymiary | 509 x 240 x 503 mm |
| Waga | 9.36 |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ITX, E-ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |