ładowarki
Ładowarka do smartfonów 10W
- Moc: 10
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
10,00 zł / szt
12,30 zł brutto
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 45 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | OUKITEL |
|---|---|
| Moc | 10 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Napięcie wejściowe: 100-240V - 50/60Hz 0.35A Max. |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |