obudowy
Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Snow
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 12
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
677,71 zł / szt
833,58 zł brutto
| Waga | 19950 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 650 x 600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 12 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 565 * 255 * 530 mm |
| Waga | 17.84 |
| Pozostałe parametry | Wsparcie wentylatorów Front:
Top:
Tył:
|
| Typ obudowy | Big Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | Brak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |