obudowy
obudowa - AH T200 Tempered Glass
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
475,88 zł / szt
585,33 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 442 * 282 * 551 mm |
| Waga | 10.8 |
| Pozostałe parametry | Montaż wentylatorów (opcje) Front: 2 x 120mm lub 1 x 120mm 2 x 140mm lub 1 x 140mm Top: 2 x 120mm lub 1 x 120mm 2 x 140mm lub 1 x 140mm
Montaż chłodnic (opcje) Front: 1 x 240mm l |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | Brak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 13000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 620 x 300 x 510 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |