pendrive
Pendrive ULTRA FLAIR USB 3.0 256GB 150MB/s
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura działania: 0° - 35°C
- Temperatura przechowywania: 10° - 70° C
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Pojemność pamięci flash: 256
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
173,38 zł / szt
213,26 zł brutto
Pendrive ULTRA FLAIR USB 3.0 256GB 150MB/s
Pamięć USB 3.0 SanDisk Ultra Flair umożliwia szybkie przenoszenie plików. Nie marnuj czasu czekając na skopiowanie dużych plików i korzystaj z zawrotnej prędkości oferowanej przez standard USB 3.0 wynoszącej do 150 MB/s. Dzięki prędkości zapisu do 15 razy wyższej niż w przypadku zwykłych pamięci USB 2.0 przenoszenie filmów pełnometrażowych trwa krócej niż 30 sekund.Charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością, a metalowa obudowa z łatwością chroni ją przed skutkami uderzeń. Dzięki ochronie hasłem poufne pliki nie wpadną w niepowołane ręce. Chroń swoje pliki w stylowy sposób dzięki pamięci USB 3.0 SanDisk Ultra Flair.
Funkcje i zalety:
- Złącze USB 3.0 umożliwiające osiąganie prędkości przenoszenia plików do 150 MB/s
- Przenoszenie filmów pełnometrażowych w mniej niż 30 sekund
- Do 15 razy wyższa prędkość przenoszenia plików w porównaniu ze zwykłymi pamięciami USB 2.0
- Elegancka, wytrzymała metalowa obudowa
- Łatwa w użyciu ochrona hasłem umożliwiająca zabezpieczenie poufnych plików
Specyfikacja techniczna
| Producent | SanDisk |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 13,21 x 42,42 x 6,60 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Prędkość odczytu | 150 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Metalowy |
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |