obudowy/kieszenie na dyski
Obudowa 2,5 cala type-C 247-C31
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Wymiary:
132 x 75 x 14 mm
- Waga: 0.119
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
97,19 zł / szt
119,54 zł brutto
Obudowa USB 3.1 Type-C (Gen 2) do 2,5" dysków SATA
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 105 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymiary | 132 x 75 x 14 mm |
| Waga | 0.119 |
| Pozostałe parametry |
|
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Antracyt |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |