zawody
Nożyce żywopłotowe Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
74,00 zł / szt
91,02 zł brutto
Nożyce żywopłotowe Bosch
Dzieci uwielbiają bawić się w "dorosłe życie". Wiele razy naśladują swoich rodziców w ich czynnościach, bawiąc się w dom, pracę, "zakładając" rodzinę. Dziewczynki niejednokrotnie bawią się laleczkami, udając, że są to ich własne dzieci. W stworzonym przez siebie domu wychowują maleństwa, gotują, piorą, sprzątają... Chłopcy natomiast przejmują obowiązki należące do mężczyzn.
Teraz każdy mały ogrodnik może jeszcze lepiej zadbać o swój piękny ogród. Ta fantastyczna piła do cięcia żywopłotu przyda się w każdym zielonym miejscu. Dzięki niej zielone ogrodzenia będą doskonale zadbane. Idealna zabawka dla aktywnych dzieci.
| Waga | 707 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 400 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8440 |
| Tematyka | Ogrodnik |
| Wymiary | 43 x 13,5 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |