niszczarki
Niszczarka XD1010C
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 13
- Rozmiar cięcia w mm: 5 x 40
- Wymiary:
384 x 236 x 336 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
515,05 zł / szt
633,51 zł brutto
Lekka, kompaktowa niszczarka osobista, przeznaczona do użytku domowego lub małego biura. Ergonomiczna budowa sprawia, że z łatwością można ją przenieść do innego pomieszczenia lub schować kiedy nie są używane.
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 240 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 13 |
| Rozmiar cięcia w mm | 5 x 40 |
| Wymiary | 384 x 236 x 336 mm |
| Waga | 5.8 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220 |
| Pojemność kosza | 18 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 3 |
| Możliwość niszczenia | zszywki |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |