niszczarki
Niszczarka Hybrid S
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 14
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
370 x 260 x 500 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 446,80 zł / szt
1 779,56 zł brutto
Niszczarka przeznaczona do użytku domowego i biurowego. Technologia hybrydowa oszczędza zużycie i pobór energii podczas każdego cyklu pracy niszczarki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kobra |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 14 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 370 x 260 x 500 mm |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 30 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 4 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Waga | 10500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 340 x 490 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |