niszczarki
Niszczarka Hybrid S
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 14
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
370 x 260 x 500 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 446.80 zł / szt
1 779.56 zł gross
Niszczarka przeznaczona do użytku domowego i biurowego. Technologia hybrydowa oszczędza zużycie i pobór energii podczas każdego cyklu pracy niszczarki.
| Weight | 10500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 460 x 340 x 490 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kobra |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 14 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 370 x 260 x 500 mm |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 30 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 4 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |