niszczarki
Niszczarka AF160 C4
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 10
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 12
- Wymiary:
580 x 466 x 356 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 731,85 zł / szt
2 130,18 zł brutto
Wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia. Automatyczny podajnik papieru na 160 kartek. Po włożeniu dokumentów do podajnika niszczarka sama pobiera arkusze do zniszczenia.
| Waga | 22000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 570 x 460 x 660 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 10 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 12 |
| Wymiary | 580 x 466 x 356 mm |
| Waga | 15.7 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220 |
| Pojemność kosza | 32 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | T - 4 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |