niszczarki
Niszczarka AF160 C4
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 10
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 12
- Wymiary:
580 x 466 x 356 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 731.85 zł / szt
2 130.18 zł gross
Wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia. Automatyczny podajnik papieru na 160 kartek. Po włożeniu dokumentów do podajnika niszczarka sama pobiera arkusze do zniszczenia.
| Weight | 22000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 570 x 460 x 660 cm |
Technical Specifications
| Brand | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 10 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 12 |
| Wymiary | 580 x 466 x 356 mm |
| Waga | 15.7 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220 |
| Pojemność kosza | 32 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | T - 4 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |