ogrodowe
Namiot Stitch
- Nr katalogowy:
130076114
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,92 zł / szt
54,02 zł brutto
Namiot samorozkładający się Stitch
| Waga | 515 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 320 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 130076114 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Namioty i śpiwory |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Wymiary | 75 x 75 x 90 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |