ogrodowe
Namiot Stitch
- Nr katalogowy:
130076114
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: Out of stock
43.92 zł / szt
54.02 zł gross
Namiot samorozkładający się Stitch
| Weight | 515 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 320 x 320 cm |
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 130076114 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Namioty i śpiwory |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Wymiary | 75 x 75 x 90 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |