Fotel PRS1 Performance Reclining Sim Racing
- Wymiary:
95 x 63 x 49 cm
- Waga: 17.8
- Pozostałe parametry:
- Obsługiwany wzrost: 120-210 cm
- Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
- Obsługiwany obwód pasa: do 38 cali (około 96,5 cm)
- Pełna specyfikacja
Fotel PRS1 Performance Reclining Sim Racing
Fotel Next Level Racing PRS1 Performance Reclining Seat został stworzony z myślą o symulatorach wyścigowych i użytkownikach, którzy oczekują pełnej immersji, regulacji i komfortu w jednym, dopracowanym pakiecie. Inspirowany kształtem foteli stosowanych w wysokowydajnych supersamochodach, PRS1 łączy pewne, stabilne uczucie fotela wyścigowego z możliwością regulowanego pochylenia oparcia i komfortem nawet przy wielogodzinnej rozgrywce. Dzięki dopasowaniu przygotowanemu pod wydajną jazdę - zaprojektowanym tak, aby wygodnie wspierać osoby o obwodzie pasa do 38 cali - PRS1 zapewnia idealną równowagę między kontrolą a wsparciem dla szerokiego grona graczy. To doskonała aktualizacja dla każdego poważnego zestawu do symulacji wyścigów.
| Waga | 22500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 325 x 560 x 10100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Next Level Racing |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 63 x 49 cm |
| Waga | 17.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Fotel Next Level Racing PRS1 Performance Reclining |
| Video | |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Inne |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |