myszki
Mysz USB Wired Travel G1K28AA
- Model:
HP USB Travel
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,42 zł / szt
52,18 zł brutto
Przewodowa mysz podróżna USB
Zwiększ swoją wydajność podczas podróży dzięki tabletowi lub komputerowi przenośnemu, do których dodasz lekką, bardzo małą mysz USB HP Travel Mouse.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP USB Travel |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 3.7 x 9.8 x 5.9 cm |
| Waga | 61 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 95 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 110 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |