myszki
Mysz USB Wired Travel G1K28AA
- Model:
HP USB Travel
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Full specification
Status: Out of stock
42.38 zł / szt
52.13 zł gross
Przewodowa mysz podróżna USB
Zwiększ swoją wydajność podczas podróży dzięki tabletowi lub komputerowi przenośnemu, do których dodasz lekką, bardzo małą mysz USB HP Travel Mouse.
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP USB Travel |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 3.7 x 9.8 x 5.9 cm |
| Waga | 61 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 95 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 110 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |