myszki
Mysz ROG Chakram X Origin 36000/AURA/RF/BT/Wired/Parcord cable
- Model:
ROG Chakram X Origin
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (min.): 100
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
560,42 zł / szt
689,32 zł brutto
Mysz gamingowa Asus ROG Chakram X Origin, łączność w trzech trybach (2,4 GHz RF, Bluetooth, przewodowa), czujnik 36000 DPI, 11 programowalnych przycisków, odłączany joystick, kabel Paracord, czarna
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ROG Chakram X Origin |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (min.) | 100 |
| Rozdzielczość (maks.) | 36000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 132.7 x 76.6 x 42.8 mm |
| Waga | 123 |
| Liczba przycisków | 11 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 2 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 155 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |