myszki
Mysz przewodowa VOCA
- Model:
Voca
- Przeznaczenie: Notebook
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
32,19 zł / szt
39,59 zł brutto
Mysz przewodowa VOCA
Łatwa w obsłudze mysz o wygodnym kształcie.
- Przewodowa mysz o wygodnym kształcie do łatwej pracy
- Wybierz ulubioną prędkość z 800/1200/1600/2400 DPI
- Łatwa konfiguracja: wystarczy podłączyć złącze USB i gotowe
- 2 przyciski kciuka: przeglądarka wstecz i dalej
- Wygodny kształt zapewniający zrelaksowany chwyt
- Długość kabla 160 cm
| Waga | 155 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 130 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Voca |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Podświetlenie | Nie |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 115 x 69 x 37 mm |
| Waga | 100 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.6 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |