Mysz przewodowa 150 240J6AA#ABB
- Model:
HP 150
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Mysz przewodowa HP 150 (240J6AA)
Wszystko na swoim miejscu
Ta precyzyjna i wygodna mysz zapewnia optymalną szybkość i pełną wydajność niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię dzień.
Doskonałe wyważenie
Dzięki czujnikowi optycznemu o rozdzielczości 1600 DPI urządzenie zapewnia niesamowitą precyzję działania na niemal każdej powierzchni. Wrzuć ją do swojej torby z laptopem, a będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzeba w podróży.
Świetny wygląd i dopasowanie
Elegancka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia całodniowy komfort, dzięki któremu będziesz w stanie zrobić wszystko. Urządzenie leży w dłoni tak naturalnie, że w ogóle o nim zapomnisz.
Klikaj raz dwa
Korzystaj z myszy od razu, dzięki rozwiązaniu USB plug-and-play. To tak łatwe, jak otwarcie pudełka.
Dla prawo- i leworęcznych
Bez względu na to, czy obsługujesz mysz prawą czy lewą ręką, jest gotowa do każdego działania.
Przewijanie pod kontrolą
Trzy przyciski w jednej myszy. Lewy i prawy przycisk oraz środkowy na dwufunkcyjnym kółku przewijania. Możesz kontrolować wszystko zaledwie jednym palcem.
Niezawodne użytkowanie
Ciesz się spokojnym użytkowaniem dzięki standardowej dwuletniej ograniczonej gwarancji HP.
| Waga | 88 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 90 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Model | HP 150 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 10,34 x 6,11 x 3,42 cm |
| Waga | 0.06 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |