myszki
Mysz USB z G-laserowym sensorem
- Model:
MUS-GU-02
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
35,20 zł / szt
43,30 zł brutto
- 6-przyciskowa mysz G-laser z kółkiem przewijania
- Zaawansowany czujnik G-laser zapewnia doskonałą precyzję wskaźnika
- Przycisk DPI do szybkiej zmiany rozdzielczości (800 - 2400 DPI)
- Przyciski Następny/Poprzedni umożliwiają szybsze przeglądanie Internetu
- Działa na większości powierzchni
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 135 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Model | MUS-GU-02 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 118 x 66 x 38 mm |
| Waga | 100 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Sensor | Laserowy |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |