myszki
Mysz optyczna, bluetooth, 1000/1600 dpi
- Model:
ID0078A
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
44.60 zł / szt
54.86 zł gross
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Model | ID0078A |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 130 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |