myszki
Mysz laserowa USB I005
- Model:
i005
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
12,31 zł / szt
15,14 zł brutto
Mysz laserowa USB I005
Mysz przewodowa wyposażona w wysokiej jakości sensor laserowy pozwalający na pracę w rozdzielczości 800/1600 DPI, możliwość szybkiego przełączania trybu pracy myszy za pomocą przycisku umieszczonego na górnej pokrywie.
| Waga | 116 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 140 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | iBOX |
|---|---|
| Model | i005 |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Pozostałe parametry | Zasięg: 10 m |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Laserowy |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |