Mysz gamingowa Sabre Pro RGB
- Model:
SABRE RGB PRO
- Rozdzielczość (maks.): 18000
- Podświetlenie: Tak
- Pełna specyfikacja
Sabre RGB PRO
Mysz gamingowa Champion Series. Wyższy komfort grania.
Mysz gamingowa CORSAIR SABRE RGB PRO została opracowana dla zawodowych esportowców i z uwzględnieniem ich opinii. Ma ultralekką konstrukcję, ważącą zaledwie 74 g, oraz elastyczny przewód w oplocie z linki paracordowej umożliwiający sprawne wykonywanie manewrów bez ograniczeń.
Dla elity
Produkty CORSAIR CHAMPION SERIES opracowano z myślą o zawodowych graczach i przez nich są testowane.
Stań do walki
Kup SABRE RGB PRO lekką mysz gamingową dla entuzjastów wyposażoną w zapewniający swobodę przewód w oplocie z linki paracordowej i błyskawicznie działające przyciski QUICKSTRIKE.
Z całą mocą Axon
Technologia CORSAIR AXON Hyper-Processing przesyła Twoje ruchy i kliknięcia do komputera nawet 8 razy szybciej niż konwencjonalne myszy gamingowe dzięki hiperwysokiej częstotliwości raportowania 8000 Hz.
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 115 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Model | SABRE RGB PRO |
| Rozdzielczość (maks.) | 18000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Waga | 74 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 2.1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |