myszki
Mysz gamingowa PROTOTYPE GM-670L
- Model:
PROTOTYPE GM-670L
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.): 800
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
22,35 zł / szt
27,49 zł brutto
Mysz gamingowa PROTOTYPE GM-670L optyczne 2400dpi 6P
- Podświetlenie
- 2 przyciski boczne
- 4 tryby czułości myszy 800/1200/1600/2400 dpi
- Przycisk zmiany rozdzielczości
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Trwała, przyjemna w dotyku powłoka gumowa
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 160 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Model | PROTOTYPE GM-670L |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary |
|
| Waga | 160 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |