myszki
Mysz gamingowa PROTOTYPE GM-670L
- Model:
PROTOTYPE GM-670L
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.): 800
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
22.35 zł / szt
27.49 zł gross
Mysz gamingowa PROTOTYPE GM-670L optyczne 2400dpi 6P
- Podświetlenie
- 2 przyciski boczne
- 4 tryby czułości myszy 800/1200/1600/2400 dpi
- Przycisk zmiany rozdzielczości
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Trwała, przyjemna w dotyku powłoka gumowa
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Model | PROTOTYPE GM-670L |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary |
|
| Waga | 160 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 160 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |