myszki
Mysz gamingowa GXT 105
- Model:
GXT 105 IZZA
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.): 600
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
52,18 zł / szt
64,18 zł brutto
Mysz dla graczy z sześcioma przyciskami i oryginalnym oświetleniem LED
- Pełne podświetlenie górnej powierzchni
- Przycisk wyboru rozdzielczości (600 do 2400 dpi)
- 6 responsywnych przycisków
- Gumowana okładzina górna zapewniająca pewny uchwyt
- Konstrukcja dla użytkowników prawo- i leworęcznych
- Przewód w oplocie o długości 1,8 m
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 170 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | GXT 105 IZZA |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 600 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |