Mysz Ergo M575S Wireless Trackball Białawy
- Model:
Ergo M575S
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
ERGO M575S
Pracuj w swojej strefie komfortu
Zminimalizuj liczbę ruchów i zwiększ swój komfort dzięki trackballowi bezprzewodowemu ERGO M575S teraz z cichymi kliknięciami. Sterowanie kciukiem sprawia, że nie musisz poruszać ręką, aby przesunąć kursor, więc Twoja dłoń pozostaje w pełni podparta na wyprofilowanej, ergonomicznej konstrukcji. Dobrze i dobrze pasuje do większości rozmiarów dłoni.
Mniej ruchu. Większa wygoda.
Sterowanie kciukiem zapewnia rozluźnienie dłoni i przedramienia dla wygody przez cały dzień. Wyprofilowana, ergonomiczna konstrukcja ERGO M575S ustawia przedramię w bardziej naturalnej pozycji i zmniejsza napięcie mięśni przedramienia o 25%.
Sterowanie kciukiem oszczędza miejsce
Ponieważ nie musisz poruszać ręką, aby przesunąć kursor, ten bezprzewodowy trackball jest idealny dla małych i ruchliwych pomieszczeń - a ponadto działa na każdej powierzchni.
Z certyfikatem wystawionym przez specjalistów od ergonomii
Trackball ERGO M575S został opracowany we współpracy ze specjalistami z laboratorium Logi Ergo Lab i jest testowany przez użytkowników oraz certyfikowany przez ergonomistów jako urządzenie pozwalające zmniejszyć napięcie mięśni i pracować w bardziej naturalnej pozycji.
Płynne, precyzyjne śledzenie ruchu. Ciche kliknięcia.
Sterowanie kciukiem zapewnia wiele godzin płynnego, precyzyjnego śledzenia ruchu oraz zrelaksuj się i satysfakcjonujące wrażenie kliknięcia oraz o 80% cichsze kliknięcie w porównaniu z ERGO M575.
Pracuj po swojemu
Korzystaj z 3 programowalnych przycisków (Wstecz/Dalej, Kliknięcie kółka przewijania środkowym przyciskiem) oraz oszczędzających czas skrótów i Smart Actions. Możesz również dostosować szybkość kursora do swoich preferencji w aplikacji Logi Options+ .
Podwójna łączność. Długa żywotność baterii.
Podłącz mysz ERGO M575S za pomocą technologii Bluetooth Low Energy lub dołączonego odbiornika USB Logi Bolt. Nawet do 18 miesięcy żywotności baterii (bateria AA w zestawie).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Model | Ergo M575S |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 400 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2000 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 134 x 100 x 48 mm |
| Waga | 145 |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 105 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |