punkty dostępowe
Punkt dostępowy 2.4GHz 1FE RBmAPL-2nD
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Standardy: 802.11n
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
87,94 zł / szt
108,17 zł brutto
mAP lite to nasz najmniejszy bezprzewodowy punkt dostępowy. Jest niewiele większy od pudełka zapałek. Możesz go zabrać ze sobą wszędzie: użyj jako routera podróżnego, aby rozszerzyć hotelowy Internet na wszystkie swoje urządzenia, lub jako urządzenia klienckiego, aby poprawić zasięg sygnału laptopa. Malutki mAP lite będzie zawsze z Tobą. Może również służyć jako proste narzędzie konfiguracyjne dla serwerów, jeśli nie ma ethernetu w urządzeniu mobilnym.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Wymiary | 48 x 49 x 11 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 75 x 90 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |