głośniki
Głośnik Power Audio KBTUS-450
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 40
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
683,40 zł / szt
840,58 zł brutto
Głośnik Power Audio AIWA KBTUS-450
- Wyjście audio o dużej mocy: 40 W RMS / 350 W P.M.P.O.
- Podwójne 6,5-calowe przetworniki HyperBass zapewniające potężną akustykę.
- Głośnik wysokotonowy ze stopu metalu do odtwarzania dźwięku o wysokiej częstotliwości.
- Pasmo przenoszenia: 90 Hz - 20 kHz, sygnał sygnałowy > 80 dB.
- Odbiornik audio Bluetooth 5.0 z funkcją TWS. Zasięg bezprzewodowy: 10 m (30 stóp).
- Port USB i gniazdo Micro-SD (karty TF) do odtwarzania muzyki w formacie MP3.
- Wejście AUX stereo 3,5 mm do podłączenia urządzeń zewnętrznych.
- Wyjście AUX 3,5 mmstereo OUTPUT do przesyłania dźwięku do innego urządzenia (np. rejestratora).
- Wbudowane pozłacane gniazdo wejściowe gitarowe 6,3 mm.
- Wbudowane pozłacane gniazdo wejściowe mikrofonu 6,3 mm.
- Niezależna regulacja głośności mikrofonu do miksowania mikrofonu.
- Cyfrowe ECHO (regulowane) do karaoke z efektem Hall.
- Niezależne, precyzyjne pokrętła tonów niskich i wysokich.
- DSP z zaprogramowanym korektorem i radiem FM.
- 7-kolorowy system oświetlenia LED RGB Party Speaker z możliwością wyboru przez użytkownika.
- CZERWONE oświetlenie otoczenia (po obu stronach) dla poprawy atmosfery.
- Wbudowany wysuwany metalowy uchwyt i kółka do wózka ułatwiające przenoszenie.
- W zestawie bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania.
- W zestawie przewodowy mikrofon dynamiczny.
| Waga | 9100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 352 x 352 x 720 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 3.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 90 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 338 x 297 x 554 mm |
| Waga | 7.38 |
| Pozostałe parametry | Akumulator litowy: 7,4 V, 3600 mAh |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |