myszki
Mysz bezprzewodowa YVI biała
- Model:
Yvi
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,47 zł / szt
52,24 zł brutto
Kompaktowe i stylowe sterowanie bezprzewodowe
Niewielkie rozmiary i stylowy wygląd mysz bezprzewodowa Yvi to sprytny dodatek do biurka lub zestawu do pracy. Łatwa w użyciu i wygodna mysz z bezprzewodowym sterowaniem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Yvi |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 8 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 95 x 57 x 40 mm |
| Waga | 84 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 95 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |