myszki
Mysz bezprzewodowa Silent V2
- Model:
Silent V2
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
29,42 zł / szt
36,19 zł brutto
Mysz bezprzewodowa Silent V2
Smukła, elegancka mysz z czujnikiem optycznym. Posiada gumowane kółko przewijania, które umożliwia ciche przewijanie i klikanie.
Precyzyjna nawigacja dzięki trzypoziomowej czułości myszy 800/1200/1600 DPI. Zmieniając DPI, możesz natychmiast dostosować prędkość wskaźnika do wykonywanej pracy.
Instalacja dodatkowego oprogramowania nie jest konieczna, ponieważ mysz współpracuje z USB Plug & Play. Już sparowany nanoodbiornik wystarczy podłączyć do notebooka lub komputera, a mysz jest gotowa do użycia w ciągu kilku sekund.
Produkt odpowiedni dla osób leworęcznych i praworęcznych. Działa na jedną baterię AA.
| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 73 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Model | Silent V2 |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 115 x 33 x 63 mm |
| Waga | 60 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |