myszki
Mysz bezprzewodowa NITO
- Model:
NITO
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,12 zł / szt
48,12 zł brutto
Bezprzewodowa mysz z ergonomiczną podpórką na kciuk z gumową wkładką zapewniającą pewny chwyt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | NITO |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2200 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 41 x 74 x 113 mm |
| Waga | 100 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 146 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 130 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |