torby/etui/plecaki
Plecak na notebooka 15-17.3 cali TWO
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 15-17.3 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 420 x 300 x 30 mm
- Wymiary:
480 x 340 x 150 cm
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 26 w magazynie
141,39 zł / szt
173,91 zł brutto
Plecak na notebooka 15-17.3 cali TWO
Bazując na filozofii "dokładnie to, czego potrzebujesz - nic więcej, nic mniej", nowa linia wyznacza złoty standard jakości w swojej klasie cenowej. TWO udowadnia, że atrakcyjna cena może iść w parze z najwyższą jakością oraz odpowiedzialnym podejściem do środowiska. Każdy model to połączenie solidnej konstrukcji, funkcjonalnych rozwiązań i ponadczasowego designu, wykonane z wysokiej jakości materiałów rPET. To niezawodna ochrona Twoich urządzeń i świadomy wybór, który wspiera zrównoważony rozwój.
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 395 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 480 x 340 x 150 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 28 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |