Mysz bezprzewodowa Lite 2 Black GL
- Model:
Xiaomi Wireless Mouse Lite 2
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Xiaomi Wireless Mouse Lite 2
Wygodna, cicha, bezprzewodowa.
Pasuje do kształtu dłoni
Zakrzywienie obudowy myszy jest dopasowane do różnych sposobów chwytu i rozmiarów dłoni, co gwarantuje stały komfort i wsparcie. Niezależnie od tego, czy używasz jej w pracy biurowej, czy do gier, mysz zapewnia płynne użytkowanie.
Ciche kliknięcie
Unikalny technologiczny charakter i minimalistyczny design sprawiają, że łatwo dopasowuje się do różnych aranżacji domowych i biurowych.
Łączność 2.4GHz
Pozostawiając Cię bez ograniczeń i dając swobodę tworzenia. Dzięki bezprzewodowej transmisji 2.4GHz stabilny sygnał zapewnia płynne użytkowanie bez przeszkadzających kabli.
Szybkie klikanie, czuły sygnał i stabilne działanie
Wyposażona w precyzyjny sensor o czułości 1000 DPI, zapewnia szybkie i stabilne reakcje, idealne do codziennego użytku.
Zintegrowany nano-odbiornik
Ukryty w dolnej komorze myszy odbiornik jest łatwy do przenoszenia i trudno go zgubić.
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Model | Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 108,5 × 57,5 × 35,6 mm |
| Waga | 45 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 80 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |