chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU ZET5 czarne
- Poziom hałasu: 30.4
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
70,87 zł / szt
87,17 zł brutto
| Waga | 1350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 170 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zalman |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30.4 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 44.48 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Podświetlenie | Tak |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 |
| Ilość rurek Heatpipe | 5 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| TDP | 200 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 130 x 117 x 158 mm |
| Waga | 0.97 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |