myszki
Mysz bezprzewodowa GXT931 YBAR MULTI czarna
- Model:
GXT931 YBAR MULTI
- Rozdzielczość (maks.): 7200
- Podświetlenie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
127,91 zł / szt
157,33 zł brutto
GXT 931 Ybar
Bezprzewodowa i ładowalna mysz do gier z możliwością podłączenia wielu urządzeń i 50 godzinami pracy na baterii.
| Waga | 206 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 145 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | GXT931 YBAR MULTI |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 142 x 68 x 40 mm |
| Waga | 94 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |