myszki
Mysz bezprzewodowa GXT931 YBAR MULTI czarna
- Model:
GXT931 YBAR MULTI
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (maks.): 7200
- Full specification
Status: Out of stock
127.91 zł / szt
157.33 zł gross
GXT 931 Ybar
Bezprzewodowa i ładowalna mysz do gier z możliwością podłączenia wielu urządzeń i 50 godzinami pracy na baterii.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Model | GXT931 YBAR MULTI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 142 x 68 x 40 mm |
| Waga | 94 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 206 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 145 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |