myszki
Mysz bezprzewodowa FYDA
- Model:
Fyda Rechargeable Wireless Comfort
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
77,98 zł / szt
95,92 zł brutto
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wielogodzinną wygodę pracy
- Przyjazny dla środowiska akumulator z możliwością ładowania; nie potrzeba baterii
- Odbiornik USB typu "Plug-and-play", który można przechowywać w myszy
- Wyrzeźbiony kształt z podpórkami na kciuk i mały palec dla podtrzymania dłoni
- Sześć przycisków, w tym dwa łatwo dostępne przyciski boczne obsługiwane kciukiem (do przodu i do tyłu)
- Doskonała kontrola prędkości kursora z bardzo wysokim DPI ( 800-1200-1600-2000-2400)
- Zasięg bezprzewodowy do 10 metrów
- Oszczędzanie energii włącznik/wyłącznik
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Fyda Rechargeable Wireless Comfort |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 120 x 43 x 81 mm |
| Waga | 108 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 130 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |