zrób to sam
Zestaw Projektowanie mody
- Nr katalogowy:
124773
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
50,00 zł / szt
61,50 zł brutto
Zestaw Projektowanie Mody
Ten wyjątkowy zestaw to marzenie każdej młodej projektantki mody. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia własnych, unikatowych projektów sukienek. Kawałki materiałów, 3 manekiny, igły, nici, nożyczki, kredki, kokardki, taśma, dżety, wykrojniki - to tylko niektóre z elementów, które sprawią, że Twoje projekty staną się rzeczywistością.
Dzięki temu zestawowi rozbudzisz swoją kreatywność, rozwijając jednocześnie umiejętności manualne i artystyczne. Projektowanie sukienek stanie się nie tylko pasją, ale także sposobem na wyrażenie siebie i tworzenie własnego stylu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Nr katalogowy | 124773 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Moda |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 7 x 20 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tkanina |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 470 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 200 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |