myszki
Mysz bezprzewodowa Comfort
- Model:
Comfort
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
26,78 zł / szt
32,94 zł brutto
Mysz bezprzewodowa Comfort z czujnikiem optycznym to mysz dla każdego, kto potrzebuje możliwości pracy w dowolnym miejscu.
Dzięki precyzyjnemu sensorowi laserowemu o rozdzielczości 1000 dpi możesz wykonać nawet najbardziej wymagające zadania w mgnieniu oka. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, ponieważ mysz współpracuje z USB Plug & Play. Zintegrowany odbiornik Nano wystarczy podłączyć do notebooka lub komputera, a mysz jest gotowa do pracy w ciągu kilku sekund. Nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych. Wymagane dwie baterie AAA (brak w zestawie).
| Waga | 86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 80 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Model | Comfort |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 104 x 39 x 66 mm |
| Waga | 10 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |