Mysz A4Tech Bloody V8m USB
- Model:
Bloody V8m
- Pozostałe parametry:
- Rozdzielczość CPI / DPI: 100-3200
- Oprogramowanie: Oscar Mouse Editor (po odblokowaniu Core3)
- Długość przewodu: 1,8 m.
- Zgodność z systemami operacyjnymi Windows 2000,Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
- Ślizgacze: - Liczba przycisków: 8
- Pełna specyfikacja
Mysz gamingowa posiadająca innowacyjny system Multi-Core.
Wyposażona jest w 3 dodatkowe przyciski, pozwalające na szybką zmianę trybu strzelania.
Wyposażona jest w metalowe ślizgacze.
Czas zwłoki V8 wynosi tylko 1ms. W normalnych myszach gamingowych jest to około 18ms.
Zaprojektowana tak, aby bezblędność strzałów była jak największa.
Produkt z nie odblokowanym Core3.
Możliwość odblokowania dodatkowych funkcji poprzez stronę www.bloody.tw
Wersja z Metal Feet.
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | Bloody V8m |
| Pozostałe parametry | - Rozdzielczość CPI / DPI: 100-3200 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Holeless |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |