myszki
Mysz A4TECH BLOODY J95S Stone Black USB
- Model:
BLOODY J95S
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (min.): 100
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
92,00 zł / szt
113,16 zł brutto
Odkryj mysz A4TECH BLOODY J95 RGB Pixart (Activated) i wskocz na wyższy poziom gamingu. Gdy w rywalizacji liczy się tylko bezlitosna skuteczność, mysz Bloody sprawdzi się doskonale. Ten niepozorny gryzoń został wyposażony we wszystkie technologie niezbędne do wygrywania. Z myszą J95 będziesz zadawać jeszcze więcej zabójczych ciosów z bezbłędną precyzją. W arsenale Bloody J95 znajdziesz m.in. bardzo dokładny sensor optyczny, metalowe ślizgacze, miękkie gumowe uchwyty boczne i efektowne typowo gamingowe podświetlenie. Odkryj jakie dodatkowe możliwości daje przycisk Fire.
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | BLOODY J95S |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (min.) | 100 |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 |
| Profil | Praworęczny |
| Podświetlenie | RGB |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 223 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 140 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |