Mysz 240 Pike Silver Bluetooth - 43N04AA#ABB
- Model:
HP 240
- Przeznaczenie: Notebook, Biuro
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Mysz Bluetooth HP 240, Pike Silver
Silne połączenie i szybkie śledzenie zapewni odpowiednią jakość obsługi każdego dnia. Ta stylowa mysz bezprzewodowa oferuje tak wiele, że zasługuje na pewną rękę, która ją poprowadzi - może będzie to Twoja ręka?
Pełna kontrola za pomocą Bluetooth 5.1
Nie musisz martwić się o odbiornik USB dzięki myszy zapewniającej łączność bezprzewodową przez Bluetooth 5.1. Popraw wydajność energetyczną, a także zapewnij sobie dłuższe i silniejsze połączenia.
Płynność, szybkość i czułość
Czujnik optyczny myszy charakteryzuje się bardzo dokładnym śledzeniem na poziomie 1600 DPI, pozwalając na precyzyjne wyłapywanie każdego ruchu nadgarstka - zapewnia płynność, szybkość i czułość.
Przemyślana konstrukcja
Smukła i oburęczna konstrukcja Wybierz jeden z trzech stylowych kolorów: czarny, czerwony lub srebrny. Obejmuje również trzy przyciski i pokrętło.
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 80 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Model | HP 240 |
| Przeznaczenie | Notebook, Biuro |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 107 x 60,5 x 29,31 mm |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |