zrób to sam
Mozaika Pixel Baby Basic 24 elementów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
4400
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,60 zł / szt
77,00 zł brutto
Tworzenie mozaiki poprzez wstawianie kołeczków w perforowaną tablicę jest wspaniałą i twórczą zabawą.
Stymuluje rozpoznawanie kolorów, rozwija umiejętności manualne oraz koordynację ruchową. Wszystkie elementy wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, są elastyczne i mają bezpieczne, zaokrąglone brzegi.
Zestaw składa się z walizeczki, która po rozłożeniu staje się podstawką i tabliczką, w którą dziecko wtyka kołeczki o różnych rozmiarach, tworząc ciekawe wzory i obrazy.
| Waga | 649 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 360 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 4400 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36 x 5 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Tabliczka |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |