mostki/wzmacnianie sygnału
Most Omada Beam Bridge 5 UR KIT
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: -40°C - 70 °C
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C - 70°C
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10% - 90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5% - 90%, bez kond
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- IP65
- VLAN
- Wykrywanie nieautoryzowanych AP
- Maksymalna liczba Filtrowanych MAC: 4000
- Szyfrowanie bezprzewodowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
747,19 zł / szt
919,04 zł brutto
Bezprzewodowy, wewnętrzny/zewnętrzny Most Omada dużego zasięgu, 5GHz 867Mb/s
- Duży zasięg transmisji do 15km: Kierunkowe anteny o wysokim zysku 23dBi
- Plug and Play: Fabrycznie prekonfigurowany zestaw umożliwia natychmiastowe, automatyczne sparowanie PtP i łączność od razu po wyjęciu urządzeń z pudełka
- Wyrównanie z wykorzystaniem aplikacji: Wizualizowanie wyrównania urządzeń w aplikacji ułatwia montaż na dużych odległościach i umożliwia natychmiastowe testowanie prędkości w celu weryfikacji instalacji
- Proste wdrożenie PoE i zasilanie: 1 gigabitowy port z obsługą 802.3af PoE oraz Pasywnego PoE ułatwia wykonywanie okablowania i obniża koszty wdrożenia
- Stworzony do warunków panujących na zewnątrz budynku: Obudowa o klasie szczelności IP65, ochrona odgromowa 6kV i możliwość pracy w temperaturze od -40°C do 70°C
- Zdalny monitoring i zarządzanie: Wybierz tryb autonomiczny lub Omada SDN, aby uzyskać scentralizowane zarządzanie zdalne przez interfejs web lub aplikację
| Waga | 9698 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 390 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 23 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.3af |
| Wymiary | 366 × 280 × 207 mm |
| Waga | 1.1 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |