monitory
Monitor ThinkVision T24d-30 24 cale 63FFMAT1EU
- Model:
ThinkVision T24d-30
- Wysokość z podstawą: 380.7
- Głębokość z podstawą: 199.7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
661,79 zł / szt
814,00 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkVision T24d-30 |
| Wysokość z podstawą | 380.7 |
| Głębokość z podstawą | 199.7 |
| Waga z podstawą | 5.14 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 535.7 |
| Zakres regulacji wysokości | 155 |
| Obszar widzialny w pionie | 324 |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 15 |
| Waga | 3.16 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Wysokość | 344.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 533 |
| Głębokość | 47.8 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 420 x 160 x 610 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |