Monitor ProLite 21.5 cala TW2223AS-B2 POJ.10PKT.24/7,ANDROID
- Model:
ProLite TW2223AS-B2
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 84
- Pełna specyfikacja
21.5" interaktywny panel dotykowy Full HD PCAP 10pt z systemem operacyjnym Android i szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi
Interaktywny panel dotykowy ProLite TW2223AS-B2 z elegancką, szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi jest idealnym wyborem dla środowisk, w których będzie intensywnie wykorzystywany. Monitor może pracować w orientacji poziomej, pionowej i skierowany do góry przez 24/7. Dzięki preinstalowanemu systemowi operacyjnemu Android 12, możliwe jest łatwe dostosowanie monitora do swoich potrzeb poprzez instalowanie aplikacji bezpośrednio na nim. W połączeniu z pamięcią masową 32 GB, połączeniem Wifi, złączami LAN (RJ45) i Bluetooth monitor szczególnie nadaje się do systemów POS lub punktów informacyjnych w sklepach detalicznych, a także do praktycznie nieograniczonych zastosowań inteligentnego domu.
Technologia dotykowa - Pojemnościowa
Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Android OS
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Full HD
Dzięki rozdzielczości natywnej 1920 x 1080p Twój LCD jest gotowy wyświetlać obrazy wysokiej rozdzielczości. Oznacza to również, że na ekranie zmieści się około 60% więcej informacji niż na monitorze z rozdzielczością 1280 x 1024.
24/7
Monitor przystosowany jest do pracy 24 godziny na dobę.
Głośniki
Monitor wyposażony jest w wysokiej jakości głośniki stereo.
| Waga | 5880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 585 x 130 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite TW2223AS-B2 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 |
| WiFi | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Obszar widzialny w pionie | 269.5 |
| Obszar widzialny w poziomie | 478 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 18 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 23 |
| Waga | 3.61 |
| Plamka matrycy | 0.248 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 302 |
| Szerokość | 504.5 |
| Głębokość | 32 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |