monitory
Monitor Mi Desktop 27
- Model:
Mi Desktop 27
- Wysokość z podstawą: 451.7
- Głębokość z podstawą: 170
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
363,53 zł / szt
447,14 zł brutto
Ochrona przed szkodliwym niebieskim światłem, super cienka ramka, łatwa kontrola. Wysokiej jakości wyświetlacz IPS 27" o rozdzielczości Full HD z szerokimi kątami widzenia, gwarantuje nienaganne odwzorowanie kolorów.
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 675 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Model | Mi Desktop 27 |
| Wysokość z podstawą | 451.7 |
| Głębokość z podstawą | 170 |
| Waga z podstawą | 3.6 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 6 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 20 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Wysokość | 361.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 612.3 |
| Głębokość | 37.3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |