Monitor 50BDL4511D 50 cali
- Model:
50BDL4511D/00
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Signage Solutions Monitor D-Line
50BDL4511D/00
Wyróżnij swoje produkty dzięki profesjonalnemu monitorowi 4K UHD D-Line. Doskonała jakość obrazu Philips gwarantuje zachowanie naturalnych kolorów i intensywnego kontrastu. Monitor umożliwia łatwe wyświetlanie materiałów z wielu źródeł na jednym ekranie.
Obsługa, monitorowanie i konserwacja dzięki technologii CMND & Control
Uruchom sieć monitorów przez połączenie lokalne (LAN). CMND & Control umożliwia wykonywanie ważnych funkcji, takich jak sterowanie wejściami i monitorowanie stanu monitorów. Niezależnie od tego, czy obsługujesz jeden ekran czy 100.
Tryb awaryjny (FailOver) zapewnia nieprzerwane odtwarzanie zawartości
Goście siedzący w sali konferencyjnej lub poczekalni nigdy nie zobaczą czarnego ekranu. Dzięki trybowi FailOver profesjonalny monitor Philips będzie automatycznie przełączać między głównymi a dodatkowymi wejściami, sprawiając, że na ekranie zawsze będzie wyświetlana zawartość, nawet jeśli wejście główne wyłączy się. Wystarczy skonfigurować listę alternatywnych wejść, aby mieć pewność, że ekran nie zgaśnie.
Funkcja oszczędności energii SmartPower
Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.
Planuj, co chcesz i kiedy chcesz dzięki odtwarzaczowi SmartPlayer
Zmień swoje urządzenie USB w prawdziwie ekonomiczne urządzenie do zastosowań informacyjno-reklamowych. Wystarczy zapisać treści (filmy, materiały dźwiękowe, zdjęcia) w urządzeniu USB i podłączyć je do monitora. Stwórz listę odtwarzania i zaplanuj odtwarzanie za pomocą menu ekranowego pozwoli Ci to korzystać ze swoich list odtwarzania w dowolnym miejscu i czasie.
Opcjonalne gniazdo OPS
Open Pluggable Specification jest standardem branżowym do tego gniazda można podłączyć zgodny odtwarzacz multimedialny. Umożliwia to modernizację lub wymianę sprzętu zgodnie z potrzebami. Dzięki temu przekształcenie monitora w uniwersalne, cyfrowe rozwiązanie informacyjno-reklamowe staje się wyjątkowo proste.
| Waga | 18000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 800 x 1240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 50BDL4511D/00 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 91 |
| Waga | 14.75 |
| Pozostałe parametry | Formaty komputerowe
|
| Plamka matrycy | 0.2854 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne | Podstawa BM05922 |
| Wysokość | 649 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1128.4 |
| Głębokość | 63.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232C (IR) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |